Yurtdışından takma dişler bakımı için seyahat eden hastalar çok para kazandırabilir – ancak bakıma ihtiyaç vardır. İmplantlar, protezler, köprüler ve kuronlar bazen yerel fiyatın bir kısmı için satın alınabilir.

İlk olarak, hastanın aynı uygulayıcı ile aynı dilde konuşması çok önemlidir. Dişçilik bir güven meselesidir ve her iki taraf arasında da sınırsız iletişim gerektirir.

Kural olarak, hastalar yurtdışındaki tüm faturaları nakit olarak ödemek zorundadır. Yerel diş hekiminizde, yüksek taksitlerin taksitle ödenmesi daha olasıdır.

Avrupa Birliği içinde takma dişler için sadece iki yıllık bir garanti var. Hasta, sorunlar veya bakım sonrası durumlarda yurtdışındaki aynı pratisyene geri dönmelidir. Bu elbette ek seyahat masraflarıyla ilişkilidir.

Yurtdışındaki pek çok dişhekimi ek olarak takip ve takip randevularını hesaplamaktadır. Genellikle Almanya’daki hastalar iki yıl sonra uygulayıcıyı ziyaret edebilir ve iş anlaşılır kalır.

Yasal bir anlaşmazlığa varması gerekiyorsa, bunun dış yargı bölgesinde yapılması gerekiyor. Bazı yasal giderler sigortası sadece ev içindir ve hasta yasal masrafları cebinden ödemek zorundadır.

Takma dişlerinin yurtdışında yaptırılmasıyla ilgilenen hastalar ek seyahat masrafları, konaklama, yeniden çalışma, bakım ve kısmi garanti eksikliğini içermelidir.

Genellikle, profesyonel veya özel olarak hasta kısa bir süre boyunca seyahat edemiyorsa, diş protezlerinin onarılması gerekir.

İsviçre’de takma dişler pahalıdır ve bağlayıcı olmayan birkaç maliyet tahminini almak ve karşılaştırarak maliyetlerinizi azaltmanın en iyi yoludur.

Yurtdışından takma dişler: Kieferchirurgie München sizi destekliyor!

Bize basitçe yazmaktan veya aramaktan korkmayın.

Cookie Consent mit Real Cookie Banner